Шнур плетений FANATIK Універсальний PE X4 150 m (#1,0) 0.16 mm 8,1 kg Varicoloured
220 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2208
- +380 (93) 830-43-43Віктор
- +380 (66) 383-71-01Сергій
Від популярного шнура Fanatik Classic нова четырехжильная плетінка Fanatik Універсальний PE X4 відрізняється лише збільшеною розмотуванням і дуже яскравим забарвленням. Не просто яскравим, а комбінованої: подібно до більшості моделей японських шнурів, ця нитка пофарбована десятиметровими відрізками. Зелений, червоний, лимонний, синій, бузковий... вони змінюють один одного, радуючи око і дозволяючи рибалці точніше контролювати дальність закидання і положення приманки.
Тому ловити рибу, використовуючи шнур Fanatik Universal – задоволення. Він невибагливий і довговічний, відмінно чинить опір стирання і завжди зберігає круглу форму перетину. Таку мотанку можна намотати на будь-яку котушку, включаючи найбільш «народні» моделі в мінімальному бюджеті: підвищена щільність сплетення волокон гарантує саме ту ступінь жорсткості, яка оптимально поєднує дальність закидання і відсутність петель навіть при ривкових проводках.
Завдяки фактурної поверхні і щільне сплетіння, шнур бездоганно працює в будь-яких вузли для прив'язування повідків, застібок і флюорокарбона. Рекомендується для всіх стилів і способів лову хижої і білої риби, в яких актуальне використання «плетінки».
Основні | |
---|---|
Виробник | FANATIK |
Діаметр | 0.16 мм |
Розривне навантаження | 8.1 кг |
Колір | Різні кольори |
Тип | Шнур |
Характеристика ліски | |
Тип волосіні | Плетена |
- Ціна: 220 ₴